و همچنان استواری به وفادار ماندن به راهم، خودم، هدفم

چه اتفاقی اگر بیفتد، تو از خودت و راهت انصراف میدهی؟چه کسی اگر نباشد تو از رفتن درمی مانی؟ چه چیزی می تواند تو را اشتیاقی که به حقیقت داری دلسرد کند؟ در این جهان پهناور بی انتها، چه چیزی بیشتر از رسیدن و وصال می ارزد برایت که برایش بایستی و دیگر نروی؟

گاهی در میانه ی راه، در ماجراها و اتفاقاتی که می افتد، در تلخی ها و سختی ها، شک ها و تردیدها، شکست ها و ناکامی ها، سربالایی ها، ابهام ها، نفهمیدن ها، کلافگی ها، ناامیدی ها، خسته شدن ها، گریه ها، دل شکستن ها، خیانت ها، ترک خوردن ها، مردن ها و دوباره زنده شدن ها، تجربه ای سخت را پشت سر گذاشتن ها، تماشا کنیم خودمان را، ببینیم این «من» این «راه» این «حقیقت» این «هدف» چقدر برایمان ارزش دارد؟ برای چه چیزی حاضریم از خودمان و راهمان دست بکشیم؟ تسلیم ایستایی و توقف شویم و از حرکت باز ایستیم؟

چه چیزی آنقدرها ارزش دارد که از خدایی خودمان انصراف دهیم و سفر را نیمه کاره رها کنیم و در بقا جان بسپاریم به تاریکی و نرویم؟

این راه چنان ارزشمند است که برای هر چیزی و هر اتفاقی اگر از خودت دست بکشی، باختی.

همچنان استوار و ثابت قدم در راه خویش گام برمیداریم و تا رسیدن به حقیقت دمی برنمی آساییم که فرصت استثنایی زندگی بسیار کوتاه است و ابدیت در پیش...

/ 2 نظر / 80 بازدید
نمايشگاه هاست www.hostexhibition.com

با سلام به شما دوست عزيز : از سايت من ديدن کنيد براي شما يک پيشنهاد خوب دارم تبديل و بلاگ شما به سايت دائمي هاستينگ رايگان هديه ما به شما با من در تماس باشين يا هو اي دي host_iran هاست,هاست رايگان,هاستينگ,فروش هاست,خريد هاست,سرور مجازي,وي پي اس ---------------------------------------------------- يک سايت جديد براي اپلود فايل ها و عکس ها بدون محدوديت مي توانيد عضوش بشين و تا يک ترا بايت فضاي رايگان داشته با شيد تازه در ازاي دانلود هر فايلتون هم و يا معرفي زير گروه که عضو ويزه سايت شوند پول در بيارين و تا روزانه 20 دلار در امد داشته باشين .... براي دانلود از لينک هاتون لينک مستقيم تو وبلاگتون بزاريد و کلي امکانات ديگه دوست داشتين حتما به ما سر بزنيد updap.com با تشکر[گل] [گل]

"من"

مثل بازی الاکلنگ که آخرش باید زوو میکشیدیم! هم نفس کوتاه بود، هم باید میدویدیم هم نباید زو قطع می شد! ولی کم نمی اوردیم. بازم نمیاریم!